Informacje dla Mieszkańców

Informacje dla mieszkańców

Na tej specjalnie przygotowanej podstronie znaleźć można wszelkie istotne i przydatne informacje na temat danego lokalu czy nieruchomości, ważne odnośniki dla naszych Mieszkańców, a także dowiedzieć się o aktualnych sprawach dotyczących funkcjonowania strefy mieszkańca. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami dostępnymi na tej stronie.

Bonitatis – specjaliści z Wrocławia od zarządzania nieruchomościami

Z myślą o wygodzie osób mieszkających w obsługiwanych przez nas obiektach przygotowaliśmy między innymi listę najważniejszych numerów na przykład do pogotowia ciepłowniczego, energetycznego czy wodno-kanalizacyjnego, gdzie bezpośrednio można zgłaszać awarie, a także listę gotowych dokumentów do pobrania – wzory pisma o zwrot nadpłaty, oświadczenia do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi czy oświadczenia właściciela lokalu. Udostępniamy również nowoczesną aplikację, dzięki której nie tylko można bezpiecznie opłacić czynsz online, ale też sprawdzić informację na temat wysokości wniesionych dotychczas miesięcznych zaliczek, sprawdzić aktualne saldo, czy monitorować na bieżąco historię wpłat. Na tej stronie, poprzez specjalny formularz można również podać odczyt liczników.

Przejrzysta i funkcjonalna Strefa Mieszkańca przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców zarządzanych przez nas wspólnot mieszkaniowych na terenie Wrocławia i najbliższych okolicznych miejscowości. Dzięki informacjom udostępnianym na tej stronie można szybko i bezpiecznie zapoznać się z aktualnościami i najnowszymi ogłoszeniami dotyczącymi spraw z życia Wspólnoty Mieszkaniowej, a przy pomocy osobistego identyfikatora oraz hasła uzyskać dostęp do własnej kartoteki online – poznać stan rozliczeń, czy analizować wysokość zrealizowanych opłat.

Ważne numery telefonu

Państwowa Straż Pożarna
998
Policja
997
Pogotowie ratunkowe
999
Straż Miejska
986
Pogotowie energetyczne
991
Pogotowie wodno-kanalizacyjne
994
Pogotowie gazowe
992
Pogotowie ciepłownicze
993
Stały dyżur zarządzania kryzysowego
71 770 22 22
pogotowie elektryczne
71 348 65 11, 508 196 343
pogotowie wod-kan
71 348 53 14, 508 196 331, 605 721 976

Dokumenty do pobrania

button