Bonitatis – nowy standard w zarządzaniu

Od 2007 roku kompleksowo zarządzamy nieruchomościami. Wspieramy małe i duże wspólnoty mieszkaniowe dbając o stan techniczny budynków, prowadząc dokumentację, rozliczenia finansowe, pozyskując dofinansowania i dotacje. Obsługujemy ponad 60 wspólnot mieszkaniowych we Wrocławiu o łącznej powierzchni ponad 78 000 m2.

Nasz zespół składa się z wykształconych specjalistów posiadających wymagane licencje i uprawnienia. Wieloletnie doświadczenie łączymy z energią i entuzjazmem młodości. Szukamy innowacyjnych rozwiązań, poszerzamy wiedzę i usprawniamy komunikację, aby podnosić jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom i właścicielom nieruchomości najlepszą możliwą obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Podstawę naszych decyzji i działań stanowią jasne i proste wartości:

  Dobro naszego klienta      Zaangażowanie      Zaufanie

   
Komunikacja      Praca zespołowa

Słuchamy naszych klientów i rozumiemy ich potrzeby, a naszą ofertę dostosowujemy do konkretnych potrzeb. Budujemy silne relacje i dbamy o długotrwałą współpracę. Szanujemy się wzajemnie i wspieramy, aby osiągać wspólne cele. Naszych kontrahentów i dostawców wybieramy z wielką starannością. Współpracujemy tylko z firmami, których umiejętności, jakość i cena stanowią najlepszą ofertę dla naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że efektywne zarządzanie przekłada się na podniesienie jakości życia mieszkańców i wartość nieruchomości.

 

 


Technologia

Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zawsze być blisko mieszkańców


Wiedza

Wnosimy nasze zaangażowanie, fachową wiedzę i znajomość lokalnego rynku


Finanse

Ustalamy wiarygodne budżety i krytycznie analizujemy wszystkie wydatki


Środowisko

Pozyskujemy dotacje, aby aktywnie zmniejszać wpływ nieruchomości na środowisko

button