Bonitatis – nowy standard w zarządzaniu

Bonitatis – nowy standard w zarządzaniu nieruchomościami we Wrocławiu

Jesteś deweloperem i szukasz firmy, która zajmie się zarządzaniem wybudowanymi przez Ciebie nieruchomościami? A może potrzebujesz specjalistów do bieżącej obsługi administracyjnej wspólnoty mieszkaniowej we Wrocławiu lub okolicy? Skontaktuj się z nami! W Bonitatis zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami oraz mieszkaniami, dbając o ich stan techniczny, prowadząc dokumentację, rozliczenia finansowe, a także pozyskując dofinansowania. Działamy na rynku od 2007 roku i obsługujemy ponad 60 wspólnot mieszkaniowych, dzięki czemu możesz mieć pewność naszego profesjonalizmu.

Podstawę naszych decyzji i działań stanowią jasne i proste wartości:

  Dobro naszego klienta      Zaangażowanie      Zaufanie

   
Komunikacja      Praca zespołowa

Jesteśmy przekonani, że efektywne zarządzanie przekłada się na podniesienie jakości życia mieszkańców i wartość nieruchomości.

 

 


Technologia

Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zawsze być blisko mieszkańców


Wiedza

Wnosimy nasze zaangażowanie, fachową wiedzę i znajomość lokalnego rynku


Finanse

Ustalamy wiarygodne budżety i krytycznie analizujemy wszystkie wydatki


Środowisko

Pozyskujemy dotacje, aby aktywnie zmniejszać wpływ nieruchomości na środowisko

Oferta zarządzania budynkami we Wrocławiu oraz okolicach

W Bonitatis wiemy, że efektywne zarządzanie nieruchomością pozwala podnieść zarówno jej wartość, jak i poziom życia mieszkańców. Z tego powodu oferujemy kompleksowe usługi administrowania budynkami we Wrocławiu, a także okolicach. Zajmujemy się między innymi bieżącym zarządzaniem nieruchomościami, prowadzeniem ewidencji przychodów oraz rozchodów, realizacją remontów, jak również przygotowywaniem sprawozdań rocznych. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne gospodarowanie nieruchomościami Wrocław i okolice

Najbardziej zależy nam na najwyższej jakości usług, a tym samym pełnej satysfakcji naszych Klientów, dlatego stale szukamy innowacyjnych rozwiązań, poszerzamy wiedzę i usprawniamy komunikację. Specjaliści od zarządzania nieruchomościami z Wrocławia łączą wieloletnie doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem, co pozwala im wykonywać obowiązki rzetelnie i z zaangażowaniem. Posiadamy licencje oraz uprawnienia niezbędne do administrowania budynkami, dzięki czemu możesz w pełni nam zaufać.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi we Wrocławiu i nie tylko

Dostosowujemy naszą ofertę zarządzania budynkami do indywidualnych potrzeb Klientów, zależy nam bowiem na budowaniu silnych relacji, a tym samym długotrwałej współpracy. Współdziałamy wyłącznie z zaufanymi, sprawdzonymi kontrahentami, aby zaproponować najlepszą ofertę administrowania nieruchomościami we Wrocławiu oraz okolicach. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

button